Konstrüksiyonlar, standart çift veya üçlü cam (iç mekan ile bağlantılı olması durumunda), güvenlik camı veya güneş önleyici cam ile donatılabilir . Klasik açılır pencereleri ve sürgülü kapılardan havalandırmayı içerebilir , sürgülü kapılar ile maksimum açılma sağlanır.

Kış bahçesi eve bağlandığında, ev ile iç arasında ısı akar. Kışın evin sıcaklığından dışarıdaki manzaranın tadını çıkarıyorsak, bahçe alanını ısıtıyoruz.

Şık bir kış bahçesi edinin ve ilkbahar veya sonbahar mevsiminizi uzatın! Kış bahçesi sayesinde dinlenmek için keyifli bir mekan daha ile yaşam alanınızı genişletebilirsiniz . Kış bahçesini botanik bahçesi olarak kullanabileceğiniz gibi, havuzunuz için bir örtü, yazlık yemek odası, dinlenme odası veya aile partileri için bir alan olarak da kullanabilirsiniz. Öte yandan yaz aylarında sürgülü kapılar ile ön veya yan duvarları tamamen hareket ettirebilir ve kış bahçesini bahçeye açabilirsiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed