Amasya Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Amasya Hayvan Çadırı

Hayvancılık asırlardır ülkemizin en temel geçim kaynaklarından birisidir. Son yıllarda kırsal kesimlerde yapılmaya devam ettiği gibi çiftlikler, meralar kurulmuş, artan arzı talebi karşılamak için hayvancılık gelişmiştir. Büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvan türlerinin besiciliğini yapanların en temel gereksinim barınaktır. Hayvanların kışın rüzgârdan, kardan, yağmurdan korunmaları gerekirken yazın aşırı sıcaklardan korunmaları gerekiyor.

Amasya Hayvan Çadırı İmalatı Yapanlar

Amasya hayvan çadırı imalatımız ile bizler hayvanlarınızın türlerine ve kullanım amacınıza göre projeler geliştiriyoruz. Hayvanlarınızın hijyenik, güvenli ve sağlıklı bir ortamda kalmalarını sağlıyoruz. Bu da alacağınız verimi, hayvanlarınızın sağlığını yükseltiyor. Kaliteli ve uzun ömürlü yapıları ile yıllarca kullanabilmenize olanak sağlıyor. Yüksek derecede müşteri memnuniyeti oluşturuyor.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed