Aksaray Zip Perde, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Zip Perde, geleneksel kumaş perdelerin ve alüminyum panjurların yerini tamamen alıyor. Tül ve perdelerin işlevselliğini birleştirir. Özel kumaşlar güneş ışığını yumuşatır ve yayar, gözler için rahatlık yaratır ve odadaki sıcaklığı düşürür. Aynı zamanda, tentenin dışı mutlak geçirgenliği korur ve sizi kaba bakışlardan güvenilir bir şekilde koruyacaktır. Antistatik akrilik iplik toz tutmaz, koku ve lekeleri emmez, bu nedenle düzenli yıkama gerektirmez. Sistemin dış mekanlara kurulmasını sağlayan mükemmel su iticilik özelliğine sahiptir.

Dikey sistemin benzersizliği , çok yönlülüğünde yatmaktadır. Nefes alabilen güneşten koruma kumaşı, pencereler güneşli tarafta olsa bile parlak ışığı etkili ve nazikçe yayar. Dış mekan panjurlarının önemli bir avantajı, odanın iyi havalandırılmasını sağlayarak pencereleri tamamen açık tutma yeteneğidir. Özel bir yan kilit – fermuar, kumaşı sıkıca sabitler, yan boşlukların görünümünü ortadan kaldırır ve böceklerin ve tozun girmesine karşı güvenilir bir şekilde korur. Geri çekilebilir kollu tenteye entegre edilen ZIP sistemi, rüzgara ve eğimli yağmura karşı mükemmel koruma sağlar. Ayrıca güneş-rüzgar otomatikleri, bir elektrik motoru ve yumuşak Kristal pencereler ile donatılmıştır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed