Tüm çadırlarımız, dönen bir platform üzerinde rüzgar tünelinde test edilmiştir. Amaç, çadırın her tarafının aynı rüzgar kuvvetine maruz kalmasını sağlamaktır.

Çadırın içindeki yoğuşmayı havalandırmak ve sınırlamak için nefes alabilen üst katmana sahip antre. Çadırın önünde ve arkasında yüksek havalandırma delikleri. Girişin üstünde ve yatak odasının altında cibinlik.

Tasarım ekiplerimiz, sürdürülebilirliği ve uzun ömrü garanti eden teknolojiyi kullanarak ürünler geliştirir. Bu teknoloji, hasarlı çadırların onarılmasını sağlar.

Kamp çadırlarımız dış mekan kullanımı (yılda 4 hafta) – kamp ve doğanın herhangi bir yerinde kullanım için tasarlanmıştır. UV ışınlarına birkaç hafta boyunca sürekli maruz kalmak tekstil parçalarına zarar verebilir. Bu ürünler “Bahçe mobilyaları” kategorisine girmez ve açık havada kalıcı olarak ayakta durmak için tasarlanmamıştır. Çadırın optimum uzun ömürlü olmasını sağlamak için, kullanılmadığı zamanlarda saklamanızı öneririz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.

isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed