Aksaray Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Aksaray Hayvan Çadırı

Hayvancılık bütün ülkemizde olduğu gibi Aksaray ilimizde de fazlaca yapılan geçim kaynaklarından birisid.ir. Büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvancılık yapılmakta, bu hayvanlar için güvenli, sağlıklı barınma alanları gereksinim olmaktadır. Bunun için son yıllarda geleneksel barınma alanlarının yerini daha modern çadırlar almaya başlamıştır. Besi, kurbanlık gibi farklı amaçlarla beslenen hayvanlar dört mevsim verimli çadırlarda barındırılır olmuştur.

Sağlıklı ve Güvenli Aksaray Hayvan Çadırı İmalatı

Aksaray hayvan çadırı imalatı yapan firmamız sizlerin kullanım amaçlarınıza göre, içinde bulunduracağınız hayvanın türüne göre ve hayvan sayısına göre üretimler yapmaktadır. Farklı tasarımlarda yapılabilen hayvan çadırı imalatlarımız uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Sağlıklı, hijyenik ve bakteri üretmez yapıda bulunmaktadır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü