portbagajlarla donatılmış hemen hemen her araca monte edilebilen, iki kişi için geniş, yumuşak örtülü bir çatı çadırıdır. Yani bir maceraya atılmak için büyük bir arabaya ihtiyacınız yok. Gri renk hemen hemen her arabaya yakışır.

Bir çatı çadırı, seyahat eden kampçılar için idealdir ve en üst düzeyde özgürlük duygusu sunar. Bir çatı çadırının avantajı, bagajdaki tüm alanı kaplayan ağır ve hacimli bir çadır taşımak zorunda kalmamanızdır. Diğer bir avantaj ise, katlanır bir arabadan farklı olarak, belirli bir hız sınırına bağlı kalmanız gerekmemesidir. Ayrıca her zaman uygun bir park yeri aramanız gerekmez.

Hafif yapısı sayesinde, tavan rafları olan hemen hemen her araca monte edilebilir. Birlikte verilen braketler ile çadır, bir portbagaj gibi kolayca monte edilebilir. su geçirmez bir örtü ile donatılmıştır, böylece çadır ve entegre şilte kötü havalarda kuru kalır. Entegre gazlı basınç yayları sayesinde Jimba Jimba kolayca içeri ve dışarı katlanabilir. Birlikte verilen teleskopik merdiven, çadırın içine kolayca girebilmenizi sağlar.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed