Ağrı Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Restoranların, terasların ve verandaların açık alanlarını çitle çevirmenin pratik bir yolunu arıyorsanız, giyotin cam tam olarak ihtiyacınız olan şeydir. Otomatik panoramik giyotin cam , cam panellerin yerleşik bir elektrikli tahrik kullanarak açıklığın dikey düzleminde hareket ettiği bir sistemdir. Kanatların hareketi 1 veya 5 kanallı bir uzaktan kumanda kullanılarak kontrol edilir.

Seçilen kontrol paneli ve camlı açıklıkların sayısına bağlı olarak, giyotin cam sistemindeki kanatların hareketi, her açıklık için ayrı ayrı veya aynı anda beş açıklık için kontrol edilebilir. Sistemle camlanmış bir oda, sınırlı hizmet ömrüne sahip vinil filmlerle kaplı odaların aksine daha saygın bir görünüm kazanır.

Bu sistem, kanat kombinasyonları için çeşitli seçenekler sunar. Daima altta bir statik ve üstte bir veya iki hareketli. Bu tür kombinasyonlar sayesinde, mülk sahibi, içinde insanların olduğu anda bile, binayı havalandırma seçeneklerini düşünebilir. Bunu yapmak için, uzaktan kumandayı kullanarak üst kapıları hafifçe indirmeniz yeterlidir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed