Ağrı Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Sohbet yolunda şemsiye direklerinin olmaması herkesin güzel vakit geçirmesine katkı sağlayacaktır. şemsiyeleri daha iyi deneyimler yaratır. Bir dış mekan odası oluşturun ve bir konsol veranda şemsiyesi ile evinizin ayak izini genişletin ya da kafe ya da restoranınız için dış mekan yemek alanı sunarak örtülerinizi artırın.

Konsol şemsiyeler çeşitli şekillerde monte edilebilir. Yerleşim düzeninizi yıl boyunca değiştirebilmeniz için tekerlekli taşınabilir bir taban deneyin. Yer içi ve yüzey montajları daha sağlam ve kalıcıdır – diğer armatürlerinizin de kalıcı olduğu teraslar ve açık hava alanları için idealdir.

Ofset gölge şemsiyesi size dinamik bir gölge çözümü sunar. Ofset şemsiyeler 360 derece dönebilir ve 18 dereceye kadar eğilebilir. Güneşin nereye hareket ettiğinden bağımsız olarak gölgenizi en üst düzeye çıkarın.

Gaz destekli kaldırma, tek hareketle kaydırma hareketimiz, şemsiyelerimizi bar ve restoranlarda kullanım için ideal olan konaklama endüstrisi için mükemmel hale getirir. Tek direğe birden fazla şemsiye ile dış mekan alanınızı genişletebilirsiniz. Personelinizin mobilya düzenlemeye daha az, müşterilerle daha fazla zaman ayırmasıyla zamandan ve paradan tasarruf edin.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed