Afyonkarahisar Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Kurulumlarının sunduğu olanaklara gelince, Elitplus pergolalar evlerin cephelerine yapıştırılmış olarak yerleştirilebilir, ancak kendi kendini destekleyen yapılar olarak da işlev görebilirler .

Elitplus pergolalar, dış mekanlarda ışığın ve sıcaklığın daha fazla düzenlenmesini kolaylaştıran ve belirli bir alanın farklı hava olaylarından ve yağışlardan korunmasını sağlayan ayarlanabilir veya geri çekilebilir kanatlara sahip pergolalardır .

Elitplus bir pergola kurarak, genellikle motorlu olduklarından, evinizin estetiğine tamamen uyarlanmış ve tüm konforlara sahip bir alan elde edebileceksiniz .

Elitplus pergolaların yapısı ve çıtaları genellikle alüminyumdan yapılır ve çok çeşitli tasarımlar bulmak mümkündür.

Elitplus bir pergola fiyatını hangi faktörler etkileyebilir?

Elitplus bir pergolanın maliyeti, esas olarak yapının boyutu ve kullanılan malzemelerin kalitesi gibi faktörlerden etkilenir . Bununla birlikte, Elitplus bir pergolanın fiyatını artırabilecek başka yönler de vardır: motorizasyon, tasarım, aydınlatma…
En yaygın olanın Elitplus pergolaların motorlu olması olduğuna zaten işaret etmiştik. Ancak çıtaların açılıp kapanması farklı şekillerde yapılabilmektedir. Sistemin aktivasyonu veya kontrolü bir anahtar veya uzaktan kumanda ile yapılabilir. En yenilikçi muhafaza sistemleri, pergolanın otomatik olarak çalışabilmesi için yağmur veya güneş dedektörlerini içerir. Ve daha ucuz bir sistemle ilgileniyorsak, manuel kontrolü de tercih edebilirsiniz.
Elitplus pergolaların bize sunduğu çok çeşitli renk ve tasarımlardan daha önce bahsetmiştik. Ancak tercihimize bağlı olarak fiyat etkilenebilir.
Son olarak pergolamıza LED aydınlatma ekleme imkanından da bahsetmiştik . Bu, ek 300 €’dan fazla fiyat artışı anlamına gelebilir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed