Afyonkarahisar Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Afyonkarahisar Hayvan Çadırı

Afyonkarahisar hayvancılığın yoğun olarak yapıldığı bir ildir. Özellikle kaymağı ve tatlıları ile ünlü olan ilimizde kaymağın hammaddesi hayvanlardan elde edilir. Bununla birlikte bölgemizde iklimler arası büyük fark vardır. Kışları çok çetin geçerken yazları da sıcak geçmektedir. Bu da hayvanların her mevsim kaliteli, hijyenik barınaklara sahip olmasını zorunlu kılmaktadır.

Afyonkarahisar Hayvan Çadırı İmalatı

Modern hayvancılık yöntemlerinde hayvan çadırlarının hayati önemi var. Firma olarak Afyonkarahisar hayvan çadırı imalatında kullanım amacınıza özel çözümler sunuyoruz. Büyükbaş, küçükbaş ya da kanatlı hayvan yetiştiriciliğe uygun projeler gerçekleştiriyor, istenen her ölçüde ve onlarca farklı modelde hayvan çadırı yapıyoruz. Hayvanlarınız için en ideal yaşam ortamını oluşturuyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed