Afyonkarahisar Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Sürekli daha iyinin peşinde koşan mimarlığın serüveni, sadece barınma ihtiyacına cevap veren bir yapı olmanın ötesine, evleri ve ofisleri taşımaya devam ediyor. Binalar artık dört duvar olarak görülmez oldu.

Yüzyıllar boyunca teknolojik gelişmeler, kapı ve pencerelerin işlevini, esnekliğini ve çeşitliliğini geliştirdi. Bu sürekli gelişime rağmen, birincil işlevlerinde engelsiz görüşler sağlamak ve binalarınızda bulunan net açıklıkları kullanmakla sınırlı kaldılar.

Ve şimdi, kapı ve pencerelerde devrim niteliğindeki bir sonraki adımı tanıtıyoruz…

Geri çekilebilir mimari Giyotin Pencere ve Kapı Sistemi , mimari kapı ve pencere dünyasına yeni bir paradigmayı temsil ediyor. Geniş açıklıklar ve dikey olarak geri çekilen çerçeveler (5,5 m’ye kadar) engelsiz görüş sağlar ve binalarınızdaki her açıklığın çok yönlülüğünü optimize eder.

Basitçe söylemek gerekirse, “ufkunuzu genişletiyorlar!”

“Çalışırken yer kaplamadan yukarı veya aşağı kaydırarak bir kapı veya pencere işlevi oluşturmak için neredeyse kaybolan bir cam duvar hayal edin.”

Giyotin Pencere ve Kapı Sistemi , her türlü hava koşuluna uygun esnek yaşam ve çalışma ortamları sunan mekanlar yaratarak mimariyi kelimenin tam anlamıyla kinetik hale getiriyor.

Alüminyum ve cam açılır kapanır yapılar yenilikçi, işlevsel ve estetik açıdan çekicidir.

“Çalışırken herhangi bir yer kaplamadan yukarı veya aşağı kaydırarak bir kapı veya pencere işlevi oluşturmak için neredeyse kaybolan bir cam duvar hayal edin.”

Geri çekilebilir mimari Giyotin Pencere ve Kapı Sistemi, mimari kapı ve pencere dünyasına yeni bir paradigmayı temsil ediyor. Geniş açıklıklar ve dikey olarak geri çekilen çerçeveler (5,5 m’ye kadar) engelsiz görüş sağlar ve binalarınızdaki her açıklığın çok yönlülüğünü optimize eder.

Basitçe söylemek gerekirse, “ufkunuzu genişletiyorlar!”

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed