Afyonkarahisar Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Sürekli daha iyinin peşinde koşan mimarlığın serüveni, sadece barınma ihtiyacına cevap veren bir yapı olmanın ötesine, evleri ve ofisleri taşımaya devam ediyor. Binalar artık dört duvar olarak görülmez oldu.

Yüzyıllar boyunca teknolojik gelişmeler, kapı ve pencerelerin işlevini, esnekliğini ve çeşitliliğini geliştirdi. Bu sürekli gelişime rağmen, birincil işlevlerinde engelsiz görüşler sağlamak ve binalarınızda bulunan net açıklıkları kullanmakla sınırlı kaldılar.

Ve şimdi, kapı ve pencerelerde devrim niteliğindeki bir sonraki adımı tanıtıyoruz…

Geri çekilebilir mimari Giyotin Pencere ve Kapı Sistemi , mimari kapı ve pencere dünyasına yeni bir paradigmayı temsil ediyor. Geniş açıklıklar ve dikey olarak geri çekilen çerçeveler (5,5 m’ye kadar) engelsiz görüş sağlar ve binalarınızdaki her açıklığın çok yönlülüğünü optimize eder.

Basitçe söylemek gerekirse, “ufkunuzu genişletiyorlar!”

“Çalışırken yer kaplamadan yukarı veya aşağı kaydırarak bir kapı veya pencere işlevi oluşturmak için neredeyse kaybolan bir cam duvar hayal edin.”

Giyotin Pencere ve Kapı Sistemi , her türlü hava koşuluna uygun esnek yaşam ve çalışma ortamları sunan mekanlar yaratarak mimariyi kelimenin tam anlamıyla kinetik hale getiriyor.

Alüminyum ve cam açılır kapanır yapılar yenilikçi, işlevsel ve estetik açıdan çekicidir.

“Çalışırken herhangi bir yer kaplamadan yukarı veya aşağı kaydırarak bir kapı veya pencere işlevi oluşturmak için neredeyse kaybolan bir cam duvar hayal edin.”

Geri çekilebilir mimari Giyotin Pencere ve Kapı Sistemi, mimari kapı ve pencere dünyasına yeni bir paradigmayı temsil ediyor. Geniş açıklıklar ve dikey olarak geri çekilen çerçeveler (5,5 m’ye kadar) engelsiz görüş sağlar ve binalarınızdaki her açıklığın çok yönlülüğünü optimize eder.

Basitçe söylemek gerekirse, “ufkunuzu genişletiyorlar!”

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü