Afyonkarahisar Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Dış mekan alanınız için en iyisini seçmenize yardımcı olmak için, bahçe mobilyalarınızda bu özellikleri arayarak bahçe mobilyalarınızı ilgi alanlarınıza göre nasıl özelleştirebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

Dış mekan ihtiyaçlarınız için hangisi en uygun?
Şemsiye dış mekan alanınızın boyutunu hesaba katmak çok önemlidir, böylece seçtiğiniz bahçe mobilyalarını kurduğunuzda, ilgili mobilyaların boyutları bahçe alanınızı tamamen havasız göstermemelidir. hareket alanı veya gelecekteki bahçe taksitleri için çok az yer var veya hiç yok. Dış alanınızı zararlı güneş ışınlarından korumak önemlidir evet, ancak dağınık bir alan pahasına değil.

Bahçe şemsiyesi, kolayca katlanıp saklanabileceği için her yerde daha az yer kaplaması nedeniyle yaz aylarında daha pratik görünüyor. Ayrıca her türlü dış mekanda kullanılabilir. İki çeşit bahçe şemsiyesi vardır:

Merkezi olmayan bahçe şemsiyesi: 360 derecelik kolay dönüşlere izin veren dahili bir yan kola sahiptir, bu nedenle kullanımı kolaydır ve yemek alanı için uygun gölge sağlarken yerden tasarruf sağlar.

Merkezi direkli bahçe şemsiyesi: Bu tür bir şemsiye, dış mekan masasındaki sağ deliğe takılacak bir merkezi direk ile birlikte gelir. Ancak gün içinde değişen güneş ışığı ile ayarlanamaması, kolay erişim için büyük bir dezavantaj teşkil etmektedir.

Geleneksel bahçe şemsiyesi ile karşılaştırıldığında, geniş bir açık hava alanı yarattığı için çardak daha iyi bir seçim gibi görünüyor. İkincisi, kendinden destekli, her tarafı açık ve sadece üstü örtülü bir yapıdır.

Söz konusu alanın bireysel özel ihtiyaçları nedeniyle, her bahçe alanına uyan ve uyan çok çeşitli çardaklar arasından seçim yapabilirsiniz.

Hafif bir seçenek arıyorsanız, alüminyum çardaklar en iyi seçimdir. Kolayca katlanırlar ve her mevsim kullanılabilirler. Dış mekanınızda daha romantik bir ambiyans yaratmak istiyorsanız, ferforje çardaklar mükemmel bir seçim olacaktır. Ya da geleneksel kalmak istiyorsanız, her zaman sağlam ve uzun vadeli döşeme unsurları sunan klasik ahşap çardaklara gidebilirsiniz.

Temel olarak, çardağın büyüsü, hangi malzemeyi veya stili seçerseniz seçin, çardak kendi başına bir alan yaratacaktır: ister arkadaşlarınızla bir açık hava brunch’ı, ister özel biriyle romantik bir tarih, ne istersen. İç mekanla hava atmayın, dış mekan çardağınızda kendine yer açacaktır .

Büyülü dış mekan alanınız için özel yapım bir çözüm
Açık bahçe alanınız için bahçe şemsiyesi ve çardak arasında bir seçim yapmadan önce , ihtiyaçlarınıza uygun alanı nasıl kullanmak istediğinizi belirlemelisiniz. Orada hangi aksesuarları istediğinizi ve seçiminizi ve genel ambiyansı neyin tamamlayacağını not etmek için. Bahçe alanı zevkinize göre özel olarak yapılmalı ve zaman zaman buna göre özelleştirilmelidir. Bu nedenle, ürünün kalitesi ve tasarımı ile birlikte kişiselleştirmenizin akılda tutulması giderek daha önemli hale geliyor.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed