Mükemmel bir tasarım uygulaması elde etmeyi mümkün kılarlar. Baskı, 200 santigrat dereceye sabitlenmiş süblimasyon renkleri ile dijital olarak yapılır. Şişirilebilir çadırların en büyük avantajları arasında, özel eğitimli personel veya herhangi bir inşaat gerektirmemesi, kolay kurulum ve demontaj yapabilmeleridir.

Taşıma gereksinimleri de minimumdur: paketlenmiş çadır 22 ila 44 kg ağırlığındadır. Bu nedenlerle şişme çadırlar, çeşitli reklam ve spor etkinlikleri düzenlemek için ideal bir üründür. En popüler standart şekil ve renklerden birkaçını sunuyoruz, ancak aynı zamanda tam olarak müşterinin gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına göre dikilmiş çadırlar tasarlıyor ve üretiyoruz.

Ayrıca tüm tarafı cırt cırt veya ayrı baskı ile bacaklara ve yan üst tarafına afiş yapıştırmak da mümkündür. Tüm çadır yan paneller ile kapatılabilir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü