Adıyaman Kıl Çadırı, Oba Çadırı, Modelleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Kıl Çadırı, Oba Çadırı, Otağ Çadırı İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Elit Çadırcılık olarak bizler ilimizin merkezine, tüm ilçelerine ve tüm köylerine hizmet götürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki; hizmetimiz olan tüm ürünlerimiz müşterilerimize özel olarak birinci sınıf malzemeden, son teknoloji makineler ile dokunmaktadır.

Kıl Çadırını Nasıl Üretmekteyiz?

Sizlerin memnuniyetini kazanacak şekilde Yörük çadırı üretmek için bizler öncelikle keçi kıllarını renklerine göre ayırmakta ve iplik haline getirmekteyiz. Sonrasında istediğiniz renk ve ebatta ürünlerin makineler ile üretimini gerçekleştirmekteyiz ve adreslerinize gelerek kurulunu yapmaktayız.

Ürünlerimizin tamamı kaliteli ve dayanıklı olmasının yanı sıra sıcak ve soğuk havaya karşı dirençlidir.  Adıyaman kıl çadırı ihtiyacınızı karşılamak üzere hizmet verdiğimiz firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Kendi zevkinize göre dizaynını gerçekleştirerek kullanıma sunacağınız ürünlerimizde keyifli zamanlar geçirmenizi dileriz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kıl Çadırı Tanıtım Videosu

Kıl Çadırı Referanslarımız

Kıl Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü