Adıyaman Kıl Çadırı, Oba Çadırı, Modelleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Kıl Çadırı, Oba Çadırı, Otağ Çadırı İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Elit Çadırcılık olarak bizler ilimizin merkezine, tüm ilçelerine ve tüm köylerine hizmet götürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki; hizmetimiz olan tüm ürünlerimiz müşterilerimize özel olarak birinci sınıf malzemeden, son teknoloji makineler ile dokunmaktadır.

Kıl Çadırını Nasıl Üretmekteyiz?

Sizlerin memnuniyetini kazanacak şekilde Yörük çadırı üretmek için bizler öncelikle keçi kıllarını renklerine göre ayırmakta ve iplik haline getirmekteyiz. Sonrasında istediğiniz renk ve ebatta ürünlerin makineler ile üretimini gerçekleştirmekteyiz ve adreslerinize gelerek kurulunu yapmaktayız.

Ürünlerimizin tamamı kaliteli ve dayanıklı olmasının yanı sıra sıcak ve soğuk havaya karşı dirençlidir.  Adıyaman kıl çadırı ihtiyacınızı karşılamak üzere hizmet verdiğimiz firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Kendi zevkinize göre dizaynını gerçekleştirerek kullanıma sunacağınız ürünlerimizde keyifli zamanlar geçirmenizi dileriz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kıl Çadırı Tanıtım Videosu

Kıl Çadırı Referanslarımız

Kıl Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü