Adıyaman Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Açık hava eğlence şemsiyeleri Havinlarge Su Geçirmez Bahçe Şemsiyesini içerir ve insanlara rahat bir gölge sağlamak için arka bahçelerde, meydanlarda, plajlarda, parklarda ve diğer eğlence alanlarında kelebek şemsiyeler kullanılır.

Modaya uygun tasarımı, net çizgileri ve dans eden bir kelebek gibi görsel olarak hoş yapısı ile şekli benzersiz ve güzeldir ve insanlara hoş bir his verir. Şemsiye yüzeylere benzer su geçirmez, güneş geçirmez, solmaz ve UV geçirmez özelliklere sahip, dayanıklı polyester kumaşlar kullanın. Aşınma direnci tek başına naylondan daha yüksektir, iyi su emme ve ışık direncine sahiptir ve uzun süre dışarıda tutulabilir. Sadece yağmurdan korkmakla kalmaz, rüzgar ve yağmurdan da sığınabilir, aynı zamanda güçlü güneş ışığına dayanabilir ve gölgede daha iyi bir rol oynayabilir.

Polyester kumaşlar ayrıca ağartıcı maddeler, oksitleyiciler vb. gibi çeşitli kimyasallara dayanabilen korozyon direnci özelliklerine de sahiptir; İnceltici alkaliye dayanıklıdır ve mantarlardan korkmaz, ancak sıcak alkali ile bozunabilir. Böylece şemsiyeyi yıkamak gerektiğinde kolay ve kullanışlıdır.

Şemsiye tentesi ve şemsiye çerçevesi farklı olduğu için büyük su geçirmez bahçe şemsiyenizin görünümünü kolayca yenileyebilirsiniz. Montajı da hızlı ve kolaydır – böylece gölgede dinlenerek daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü