Bir çatı çadırı sadece iyi görünmekle kalmamalı, her şeyden önce uzun vadede iyi işlev görmelidir! Bu nedenle ve hoş bir iç mekan iklimi yaratmak için aşağıdaki yüksek kaliteli çadır kumaşlarına karar verdik:

Poli-pamuklu kanvas, doğal elyaf pamuk ve polyesterin avantajlarını sunar – pamuk bileşen nemi hızla emer, polyester bileşen nemin hızla tekrar taşınmasını sağlar.

Bu sadece hoş ve ferah bir oda iklimi yaratmakla kalmaz, aynı zamanda yoğuşma oluşumunun minimuma indirilmesini sağlar. Tabii ki, tüm bağlantı parçalarında yüksek kaliteli YKK fermuarlar da dahildir.

İstisnasız, çadırlarımızın zemin panelleri, aynı zamanda düşük ağırlık ile maksimum esneklik ve dayanıklılık anlamına gelen sağlam peteklerden yapılmıştır. Diğer bir avantaj, mükemmel yalıtım ve yalıtım özellikleridir. Darbe direnci ve korozyon direnci, döküm petek yapısının öne çıkan diğer özellikleridir ve son derece yüksek dayanıklılık sağlar.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed