Adana Zip Perde, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Dört mevsim konforunuz dahilinde tasarlanmış dış mekan stor perdelerdir. Zip Perde esnek, çok basit kullanımlı ve nihayet son derece dayanıklıdır…Dünya’nın en iyi kalitesi Serge Ferrari teknolojisi kullanıyoruz. Garantilediğimiz estetiği kullanmaya başladığınızda Serge Ferrari’nin ayrıcalıklı teknolojisini fark etmemek güç değil. Kullanılacak kumaş çeşitliliği ile bulunduğunuz ortama farklı oranlarda ışık geçirme özelliklerini sizlerin seçimine bırakıyoruz. Etkili ısı kontrolü enerji tasarrufu sağlar ve ömür boyu deforme olmaz. Yırtılmaz kopmaz ve ateş yürütmez.. Her mevsim konforunuzu mükemmel tasarımlarınız için renklerle birleştirdik.

Teknolojinin gelişmesi, başarılı tasarımcıların hayal dünyasıyla birleşince alışıla gelmiş tenteler şekil değiştirip daha güzel, daha kullanışlı ve dikkat çekici görselliğiyle tercihler arasında ilk sırada yerini alıyor. Zip perde evlerinizi, yazlıklarınızı, otellerinizi, villa ve apartmanlarınızı göz kamaştırıcı hale getiriyor. zip perde dış mekanlarınızın stor perdesi olarak talep görmektir

Adana Zip Perdenin tercih edilme nedenleri arasında yer alan özellikler:

Evlerinizin, mekanlarınızın ve sosyal alanlarınızın ısıtma ve soğutma enerjisinde bütçenize imkan sağlamaktadır. Mekanizmada bulunan motorlu fermuar sistemi sayesinde zip perde soğuk ve rüzgar dan korunmayı sağlar. Özel mikro delikli kumaş sayesinde zip perde içerdeki hava sirkülasyonunu sağlamayı devam ettirir. Zip perde kumaşları yan germe sistemiyle sarkmaz ve kırışmaz . Zip Perde estetik görünümünün yanı sıra kış aylarında yağmur, rüzgar ve soğuktan yaz aylarında ise güneşin yakıcı etkisi, toz ve böcek gibi motivasyonunuzu düşürecek olumsuz koşulları ortadan kaldırıyor.

Uzman kadromuz tecrübemiz ve referanslarımızla dört mevsim kullanabileceğiniz zip perde sistemini garantimiz kapsamında hizmetinize sunuyoruz.

Avantajları

• Rüzgara karşı yüksek koruma ve dayanım sağlama.
• İç ortamın ısınmasını %30-%40 oranlarında engelleme.
• Güneşin zararlı etkilerinden koruma ve gölgeleme.
• Tam kapalı pozisyonda 100% sineklik özelliği.
• İç veya dış cephe uygulamaları için geniş kumaş ve renk seçenekleri.
• Ses yalıtımı.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.

isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed