Adana Şantiye Çadırı, İmalatçı Firma, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız.  Şantiye Çadırı  İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Şantiye çadırları, şantiyelerin zorlu çalışma şartlarında hızlı, kolay ve demonte sistem olarak kurulabilirler. Şantiye çadırları kullanım amacına göre yatakhane, yemekhane ve depo olarak kullanılır.

Depo seçeneklerinde alan arttıkça Branda Kaplamalı Çelik Yapılar tercih edilmelidir. Firmamız şantiye çadırında stoktan üretim yapmakta ve hemen teslim seçeneğiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Şantiye Çadır imalatında standart olarak Alev Yürümez Branda kullanılmaktadır. Alev yürümez brandalar alev kaynağı brandaya direk tutulduğunda yanar, ancak alev kaynağı uzaklaştırıldığında söner ve alev yürümez.  Şantiye çadırlarında standart olarak alev yürümez özellikteki bu brandaları kullanmaktadır. Bugün için farklı kullanım tarzlarına, farklı ortamlara göre farklı çadırlar üretilmektedir. Belirli bir etkinlikte kullanılacak çadırı seçerken, ortama, iklim durumuna, çadır kurulacak bölgenin mikro klimasına, çadırdan yararlanacak kişi sayısına, kullanımın süresine uygun düşen bir çadır tipinin seçilmesi gerkepektedir. Şantiye çadırlarında standart olarak yarım silindirik – tünel şeklinde, 5 metre ve 7 metre eninde, istenilen boyda çadır sistemlerini stoklu olarak üretmektedir. Ancak müşteri ihtiyacına göre özel imalat seçenekleriyle pratik çözümler sunmaktadır. Şantiye çadırlarına kolaylıkla ilaveler yapılabilir ve ara bölmeler ile kullanım alanları kolaylıkla bölünebilir. Şantiye çadırının kurulması, sökülmesi ve taşınması hem ekonomik hem de zamandan tasarruf sağlar.
Standart üretilen çadırlarında çadır gövde kısmı yalıtımlıdır. Ancak soğuk iklim koşullarında kullanılacağı zaman, ön ve arka cephelerde mevcut yapıya ek olarak yalıtım uygulaması yapılabilir.

Yatakhane veya yemekhane amacıyla kullanılanım için, plan kesit yerleşimden kapasitelerine göre şantiye çadırını seçebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Şantiye Çadırı ve Donanımları uygun fiyatla müşterilerimize sunulmaktadır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şantiye Çadırı Tanıtım Videosu

Şantiye Çadırı Referanslarımız

Şantiye Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed