Adana Otomatik Kepenk, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

İş yeri, mağaza, depo, garaj gibi mekanların en ve yükseklik ölçüleri göre değişik tiplerde motor ve profiller kullanılarak imalatı yapılan otomatik kepenkler mekanlarınızı sadece kumandasına bir dokunuşta zorlanmadan açıp-kapama imkanı sağlamasıyla günümüzde tercih edilen kepenk sistemleri’ dir. Otomatik Kepenk sistemlerinin gerek motorları gerekse kullanılan profilleri hakkında her türlü bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Otomatik Kepenk Ssitemlerinde Kullanılan Motorlar

Tüp Motor
Santral Motor
Box Motor
Zincirli motor

Otomatik Kepenk Sistemlerinde Kullanılan Profiller

Alüminyum profiller
İçi polüretanlı Alüminyum profiller
Pencere gözlü alüminyum profiller
Galveniz çelik profiller
İçi polüretanlı PVC kaplı çelik profiller
Mikrodelikli galveniz çelik profiller
File görünümlü otomatik kepenk profili

Kepenk Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Güvenlik her insan için önemli bir konudur. Özellikle işyeri sahiplerinin mallarına bir zarar gelmemesine özen gösterirler. Kişiler bu güvenlik önlemlerinden biri olarak kepenk taktırmayı uygun bulurlar. Ama eski kepenk kullanan kişilerin açma kapama da zorlandıkları görülür. Kişiler gelişen teknolojiden yararlanarak İzmir kepenk sistemleri sistemlerinin fazlaca kullanıldığı görülmektedir. Bu saye de kişiler yorulmadan çok güç kaybetmeden teknolojinin kolaylığından yararlanmaktadırlar. Kişilerin güvenlik problemi varsa ilk akla gelen otomatik kepenkler istenilen boyutta ve özelliklerde yaptırmak mümkündür. Sipariş verilen kepenkler uygun hammadde ve iyi bir işçilikle kişilerin isteklerine göre kepenk yapılabilir.

Mağaza, iş yeri, dükkân, kapı, pencere ve daha pek çok yer de güvenlik amaçlı otomatik kepenk taktırmak mümkündür. Bir kişinin kendini güvende hissetmesi için ne yapıyorlarsa işyerleri için de aynı önlemleri almaları kaçınılmazdır. Yapılan kepenklerin dayanıklı malzemelerden yapılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Kullanılan malzemelere göre çeşitli fiyatlandırmalarla karşılaşılmakta ve bu konu da Adana otomatik kepenk fiyatları konusunda fikir edinmeleri sağlanır. Kişilerin seçecekleri kepenklerin hırsızlara karşı olmasının yanı sıra yangın gibi pek çok doğal afete karşıda dayanıklı olmasına özen gösterilmelidir. Kullanılan malzemelere bakacak olursak; alüminyum, galvaniz gibi pek çok malzemeden yapılması mümkündür. Satın alınan kepenklerin montajı yapılırken firmanın herhangi bir ücret talep etmeden monte etmeleri sağlanır. Özellikle kaliteli malzemelerle ekonomik fiyatlar da ürünler bulabilirler.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Otomatik Kepenk Tanıtım Videosu

Otomatik Kepenk Referanslarımız

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Otomatik Kepenk Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü