Adana Mülteci Çadırı, İmalatçı Firma, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız.  Mülteci Çadırı  İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Şantiye çadırları, şantiyelerin zorlu çalışma şartlarında hızlı, kolay ve demonte sistem olarak kurulabilirler. Şantiye çadırları kullanım amacına göre yatakhane, yemekhane ve depo olarak kullanılır.

Depo seçeneklerinde alan arttıkça Branda Kaplamalı Çelik Yapılar tercih edilmelidir. Firmamız şantiye çadırında stoktan üretim yapmakta ve hemen teslim seçeneğiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Mülteci Çadırları konaklama amaçlı olup, yaşamaya elverişli, ihtiyaçları maksimum düzeyde giderebilme amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Kullanılan kumaşlar özel üretim pamuklu kumaştır. Başlıca özellikleri, pamuklu kumaşa ek olarak alev yürümezlik ve su geçirmezliktir. Doğa olaylarına karşı maksimum mukavemet sağlar.

 

Demir aksamı 25 x 1.5 cm DKP profil kalın borudur. Boru kalınlığı, rüzgar dayanımı göz önünde bulundurularak seçilmiştir. Demirler elektrostatik boya ile boyandıktan sonra özel fırınlarımızda ısıl işlemden geçirilir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Mülteci Çadırı Tanıtım Videosu

Mülteci Çadırı Referanslarımız

Mülteci Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü