Adana Kasetli Tente, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları


Kasetli Tente, estetik ve şık görüntüsü ile mekanlara zenginlik ve görsellik katmasının yanı sıra kaset sistemi sayesinde çok daha uzun ömürlüdür.

Tentenin kullanılmadığı zamanlarda güneşin zarar verici ışınlarından yada kötü hava şartlarından etkilenmemesi amacıyla kaset mekanizması ile saklanabildiği sistemdir.

Ayrıca bakım maliyetlerini en aza indirmesi ve otomasyon sistemli oluşu sebebiyle çok daha pratik bir tente modelidir.

Kasetli Tente Nedir? 

Katlanabilir özellikte ve uzun ömürlü tente sistemleri kasetli tente olarak adlandırılmaktadır. Katlandığı zaman mekanizma ve kumaş içeri girmektedir. Dış mekan kullanımlarında otomatik ve manuel alternatiflerden yararlanmak mümkündür. Kullanıcılar diledikleri zaman açma ve kapama işlemini gerçekleştirerek pratik şekilde kullanabilmektedir. Katlanabilir ve fonksiyonel özellikleri sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanıma imkan veren kasetli tentelerle dış mekanlarda estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Her ihtiyaca uygun şekilde tasarlanabilen kasetli tente modelleri düzenli görünümü sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıldığı alanda güneş ışınlarına karşı gölgelik pozisyonunda olmakla beraber cephelerin daha dekoratif havaya bürünmesine katkı sağlamaktadır. Kapalı konuma getirilebilme özelliği sayesinde zorlu çevre şartlarında hasar görmeden ve yıpranmadan uzun süre kullanılabilmektedir. Pratik kullanıma sahip kaset tentelerle kış ve yaz aylarında olmak üzere her mevsim temiz bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kasetli Tente Tanıtım Videosu

Kasetli Tente Referanslarımız

Kasetli Tente Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü