Adana Havuz Brandası, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Havuz Brandası kullanımı daha hijyenik bir havuz saglamaktır toz ve rüzgarla gelen mikropları engellemek için tasarlanmış bir uygulama olmaka , havuz brandası isteğe göre birkaç çeşit olarak havuzlarınıza uygulana bilmekte bunlar kenar kısımları kum torbaları ile yapılacak Tente’nin yerinde sabit kalmasını sağlamakda veya kenar kısımlarına uzun süreli yerinden sökmeyi düşünmeyenler için brandanın kenar kısımları kuş gözü çakılan brandanın kenarına dubel ile zemine montajı yapılmaktadır.

Ve diğer bir uygulamada branın kenar kısımları kuş gözü olup fakat bu seçenekde yere montaj değil kenara yapılacak borulara ip ile baglanabilmekte buda uzun süreli brandalarını yerinden hareket ettirmeyi düşünmeyenlere tavsiye edilebicek bir havuz branda çeşidi.

Havuz brandasında kullanacak branda kesinlikle 1100 kalın branda kullanılmasını tavsiye etmekteyiz uzun süreli kullanım amaçlayan müşterilerimiz için doğru seçim olacaktır.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Havuz Brandası Tanıtım Videosu

Havuz Brandası Referanslarımız

Havuz Brandası Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü