Adana Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Giyotin sistemler Restoranlar ve Kafeler için geleneksel kapı ve pencere çözümlerine alternatif ve etkili bir çözüm. Dik profil olmaksızın minimalistik bir tasarım ile tüm genişliğinizi kullanarak “Engelsiz bir manza-ra’ya” sahip olma olanağı sağlar.

Giyotin pencere ve kapı sistemlerini insanları rahatsız etmeden bir dokunuş ile açıp, kapatın. Giyotin pencere sistemleri tam açıldığında bile güvenlik korkuluğuna sahip olmanızı sağlar. Cam kenarı kullanım alanlarını artırır, daha fazla cam kenarı masalara sahip olmanızı ve manza-ranızdan daha fazla ve etkili faydalanmanızı sağlar.

Giyotin sistemleri ile içeri giren temiz hava akımını kontrol edin! İnsanları kontrolsüz rüzgarlara maruz bırakarak rahatsız etmeyin! Giyotin sistemleri ihtiyacınız kadar açarak temiz hava için kon-forunuzdan ödün vermeyin. Giyotin Pencere Sistemleri İle Manzara Çözümleri Giyotin Pencere Sistemleri İle Kullanım Alanı Çözümleri Giyotin Pencere Sistemleri İle Havalandırma Çözümleri Geleneksel Pencere & Kapı Sistemlerinde Eşsiz Çözümleri

Giyotin Pencere ve Kapı sistemleri yüksek güvenlik standartlarına sahiptir. Giyotin cam’ın patentli 3 ağızlı sonsuz vidalı hareket sistemi, sorunsuz çalışma ve yüksek düzey güvenlik sağlar. İsteğe bağlı karşı ağırlık, 1/2′ zincir ya da özel kayış kullanılmaktadır. Giyotin sistemin açılma ve kapanması buton veya kumanda kontrollü motor ile sağlanmaktadır. Giyotin sistem panellerinde Uluslararası Avrupa standartlarına uygun olarak TEMPERLİ ve/veya her iki tarafı TEMPERLİ ve/veya LAMİNE edilmiş yüksek güvenlik camı kullanılmaktadır. Giyotin cam sisteminde kullanılan cam kalınlıkları mesafe açılımlarına göre standart ölçülerimiz 8 mm’dir. Ayrıca (4/14/4)22 mm ısı cam kullanılır.

Giyotin sistemi motorlu açılış kapanış sırasında istenilen pozisyonda durdurulma imkânı sağlar. Giyotin Pencere ve Kapı Sistemi kullanma imkanı sunmaktadır. Sistem aşağıya toplandığında cam korkuluk görevi görür. (sadece Giyotin pencere sistemlerinde) Gereksimlere göre, rüzgar yüklerine ve standartlar göz önüne alınarak özel tasarım ve ölçüler mevcutur. Giyotin cam sistemini balkonlarınızda kullanın çocuklarınızın ve ailenizin güvenliğini arttırın. Giyotin Pencereler : %66 açıklık sağlayan 2’li ve 3’lü panellerden oluşan sistemlerdir. Üst 2 panel, sabit alt panelin önüne toplanır. Max ölçüleri : 4.00m genişlik x 3.50m yüksekliktir.

Giyotin Kapılar : %75 açıklık sağlayan 4 panelli sistemlerdir. Alt 3 panel, sabit üst panelin arkası-na toplanarak kapı olarak kullanılabilen bir açıklık sağlar. Maksimum ölçüleri : 4.50m genişlik x 3.50m yüksekliktir. Giyotin sistemleri, standart ölçülere sahiptir. Aynı zamanda özel ölçülerde de üretilebilir. Giyotin ray sistemi ve çerçevesi T6063-F22 özel tasarımlarda T6063-F25 alüminyum profilden üretilir. Minimalist bir tasarıma sahip olan paneller 39,4mm kalınlığında. Ayrıca patentli sigma ve demon-te profiliyle dünyada bir ilke sahip çerçeve profili ile üretilir. 220V AC veya 380V AC, 50/60 Hz özellikli motorlar 24 V DC kontrol sistemine sahiptir. Yada tüp motor sistemi kullanılmaktadır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed