Adana Fotoselli Kapı, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Fotoselli Otomatik Kapı Kumanda Kartı, 24VDC, 100W fırçalı tip, çift kanal 100ppr enkoderli motorlar için tasarlanmıştır. Değişik ölçülerdeki kapılara uyum sağlamak üzere ‘Otomatik Ölçüm’ özelliğine sahiptir. SMPS (anahtarlamalı güç kaynağı) kart içine entegre edilmiş olduğundan ayrıca bir güç kaynağı kullanılmaz. Yoğun trafikte kapı açık bekleme süresini otomatik olarak arttırarak (iptal edilebilir) şartlara uyum sağlar. Besleme gerilimi kesintilerinde, 2 adet akü (isteğe bağlı) yardımı ile hizmet vermeye devam eder. GFS Grafik Kumanda Paneli ile, fonksiyon seçimi, programlama ve durum izleme yapılır.

GFS Grafik Kumanda Paneli üzerinde bulunan 5 adet tuş ve grafik ekran yardımı ile programlama modunda tüm parametreler değiştirilebilir. Programlama Moduna girmek için Fonksiyon Seçme modunda iken ‘ÇIKIŞ’ ve ‘GİRİŞ-ÇIKIŞ’ tuşları birlikte 3 sn kadar basılı tutulur. Programlama moduna girildiğinde, her parametrenin ismi Türkçe ve İngilizce olarak değişken değeri ile birlikte ekranda gösterilir. ‘GİRİŞ-ÇIKIŞ’ tuşu ile program adımı arttırılır, ‘ÇIKIŞ’ tuşu ile program adımı azaltılır. Her program adımına ait parametre değeri ‘AÇIK’ tuşu ile arttırılır, ‘KIŞ’ tuşu ile azaltılır. ‘AÇIK’ tuşu basılı tutulursa otomatik arttırma, ‘KIŞ’ tuşu basılı tutulursa otomatik azaltma yapar. Tuşlara 20 sn hiç basılmaz ise veya KAPALI tuşuna basılırsa programlama modundan çıkılır. SDC4300 kapı tam açık veya kapalı iken parametreleri silinmez belleğe kaydeder.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Fotoselli Kapı Tanıtım Videosu

Fotoselli Kapı Referanslarımız

Fotoselli Kapı Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü