Adana Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Bahçe Şemsiyesi, Plaj Şemsiyesi, Cafe Şemsiyesi, Balkon Şemsiyesi İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Şemsiyeler sadece yazlık kafe ve restoranlar için değil, arka bahçeniz ve yazlıklarınız için de ideal bir çatıdır. Şemsiye yağmurdan ve zararlı UV ışığından korunmaya yardımcı olur, bahçedeki yemek masasının üzerine yerleştirilebilir ve konukların ıslanmasından veya güneş çarpmasından endişe duymaz.

Bir şemsiye seçerken, nerede kullanacağınızı, hangi boyutun optimal olacağını ve arka bahçenin atmosferine ve manzarasına organik olarak hangi rengin uyacağını anlamanız gerekir. Bu yemek alanı için bir şemsiye ise, sadece masayı değil, etrafındaki sandalyeleri, koltukları ve bankları da kapsayacak şekilde çapı mümkün olduğunca geniş olmalıdır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed