Çatı çadır arabası – tekrar doğaya mı? Bir mobil ev çok pahalı ve basit bir çadırla seyahat etmek sizin için çok mu zahmetli? Mükemmel bir çözümümüz var: arabanız ve çatı çadırınızla seyahat edin! Bir çatı çadırı hemen kurulur, sizinle bir yerden bir yere kendiliğinden seyahat eder ve hepsinden iyisi: hemen hemen her araba modeline uyar, tek ihtiyacınız olan bir çapraz çubuk / temel taşıyıcıdır. Arabada bir çatı çadırı ile hemen yola koyulun, ister yalnız, ister arkadaşlarınızla veya ailenizle olsun, çatı çadırları modeline bağlı olarak çok fazla alan sunar! Doğru çatı çadırını mı arıyorsunuz? İster bekar olun, ister bir aile ile, ideal çatı çadırını burada bulacaksınız: 1 – 2 kişi , 2 – 3 kişi , hatta 4 kişiye kadar .

Yine doğaya mı? Arabada bir çatı çadırı ile ister tek başınıza ister ailenizle hemen yola çıkıyorsunuz. Modele bağlı olarak çatı çadırları 3, 4 ve hatta 5 kişiye kadar geniş bir alan sunar. Ve her şeyden önce, bir çatı çadırı hemen hemen her araba modeline uyar, tek ihtiyacınız olan bir çapraz çubuk / taban taşıyıcıdır. İşte birçok modelin bir listesi:

Daha da esnek mi? Hiç bir çadır karavanı düşündünüz mü? Size devasa aile çadır karavanımızın küçük bir turunu vereceğiz ve sizi bu mücevherin tüm özellikleriyle tanıştıracağız. Ayrıca size Ekonomi tenteli treylerin küçük ama ince farklarını göstereceğiz ve günün sonunda bir çadır treylerinin neden bir çatı çadırına daha iyi bir alternatif olduğunu açıklayacağız.

Kendi çadır karavanınızı mı hayal ediyorsunuz? Ardından, konfigüratörümüzde hayalinizdeki çadırı tasarlayın ve bağlayıcı olmayan bir teklif alın:

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed